Afyon Belediyesi Kent Konseyi basınla buluştu

Afyon Belediyesi Kent Konseyi basınla buluştu

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Meclisi, Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evinde basın mensupları ile bir araya geldi.

 

Yapılan toplantı öncesi toplantının konusu hakkında bilgiler veren Meclis başkanı Şemsettin Yasan, katılımcılara teşekkür ederek, karşılıklı istişare nin önemine değinerek, basın mensuplarının fikirlerini ve önerilerini önemsediklerini ifade etti.

 

Çok sayıda basın mensubu ve meclis üyesinin katıldığı toplantıda karşılıklı tanışmanın ardından, Kent konseyinin daha önceki günlerde yapmış olduğu, sosyal ve kültürel etkinlikler hakkında bilgiler verildi. Ardından, 2020 yılı için yapılacak çalışmalar 20 maddelik iş planı çerçevesinde basınla paylaşıldı.

 

Afyonkarahisar’daki şehitliklerin bilgilendirme amaçlı tanıtımlarının yapılmasından tutunda,Çölyak hastaları için olan projeler, kentin daha işyi olabilmesi adına yapılacak olan yön levhaları gibi çok sayıda projenin hayata geçirileceği konuşuldu.

 

 Başkan Şemsettin Yasan bu konu ile ilgili olarak, basın mensuplarına büyük görevler düştüğünü ifade ederek, karşılıklı fikir alışverişinin önemli olduğunu vurguladı. Toplantının sonuna doğru, basın mensuplarının istek ve önerilerine de yer verildi.

 

Toplantıya katılan katılımcılara Keşkek, tatlı meyve ve çay ikramında bulunuldu. Daha sonra ise son olarak, yaklaşık kırk dadikalık bir fasıl gecesi de yapıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM