Afyon’da fetö bitti (!)

Afyon’da fetö bitti (!)

       Bu başlığı niçin attım?
Özellikle son bir- bir buçuk yıldır Afyon’da kayda değer bir Fetö operasyonu olmadı. Tutuklu ve hükümlü olarakta Fetullah Gülen’in donunu koklayıp cennete gideceğini zannedenler kaldı.
Dışarıda ise Fetöye düşman olduğunu iddia edenlerle (!), fetöcü olduğu iddia edilenler kardeş oldu.
Bize gelen duyumlar ise Afyon’da fetöcülere hala düzenli para dağıtıldığı, bildiklerini okumaya devam ettikleri yönünde.
Fetöye gerçekten düşman olan Vatan-millet aşıklarında ise büyük bir hayal kırıklığı var maalesef.
Bugüne kadar vatandaş sabırla beklediyse tek sebebi ‘Devletimizin bir bildiği vardır’ düşüncesidir.
Şu an Afyon’da yapılan tek şey işine gelmeyen isimlerin fetöcülükle suçlanıp belli makamlara gelmesinin önüne geçmekten ibaret.
Geçenlerde sosyal medyada Afyon Milli Eğitimde fetöcülerin geçici öğretmen olarak göreve başlatıldığını yazdım. Bir Allah’ın kulu arayıp: ‘Sen böyle bişey yazmışsın isim ver’ diyen olmadı. Üstü örtüldü…
Afyondaki fetö düşmanı görünenler hala fetöcülerin kıçında dolanıyorsa, fetöcüler ekonomik ve siyasi olarak güç merkezi olarak devam ettiklerindendir…
Kısaca acı gerçeği yazayım size: Afyon’da fetö bitmedi. Aksine hiçbir şey yapılmadı. Darbe girişimi sonrası o ilk ateşle bir kaç önemli isim alındı sonra onlarda çıktı.
Acı ama, Afyon’da fetö sapasağlam yerinde durmaktadır. Maalesef kimse bişey yapamamaktadır…

YANLIŞ İŞLEYEN KONGRE SÜRECİ
Malum Ak Parti’de kongre süreci yaşanıyor. Kongrelere tek adayla giden Ak Parti’de adaylar, sözde temayül yoklamaları ile belirleniyor. Sözde diyorum çünkü kimin yoklamadan çıktığını kimse bilmiyor.
Aday belirlemede gerçek ise şöyle: Adayların belirlenmesinde kim genel merkezde güçlü ise onun adayı teşkilat başkanı oluyor…
Yani bulunduğu ilçeye, beldeye hizmet edip etmeyeceği kimsenin umurunda değil.
Hal böyle oluncada özellikle ilçelerde Ak Parti teşkilatlarında fitne kazanı fokurduyor.
Ak Parti’nin demiyorum, çünkü genel merkezdeki ağalar bu durumdan memnun. Cumhurbaşkanımız’ın Ak Parti’deki bu sistemi acilen gözden geçirmesi gerekiyor.
İş işten geçmeden….

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. REİSİN BİRDE KÖY İLÇE BELDE VE İL TEMSİLCİLERİNİ DİNLEMESİ GEREK AGA BABALARINI DEĞİL ONLARCA MADUR ŞAJIŞLAR VAR GÖNLÜ KIRIKLAR VAR BU İŞELERİN SECİM AMANLARI DEĞİL ŞİMDİ 4 YIL VAR SECİM YOK TAM ZAMANI GÜVENDİĞİ EKİPLERİ YENİDEN SAHAYA SÜRMESİ GEREK RABBİM YARDIMCISI İNANIN BU ADAM SECİLÖİŞ YOKSA ŞİMDİYE KADAR ELLİ KERE GİTMİŞDİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM