Başkan Atlı; ”Çay’a bir çivi fazla çakmak için uğraşıyoruz”

Başkan Atlı; ”Çay’a bir çivi fazla çakmak için uğraşıyoruz”

Çay Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Atlı hakkındaki tüm iddialara içtenlikle cevap verdi.    Başkan Atlı hakkındaki iddialar ile ilgili olarak şu ifadelere yer verdi;   “Öncelikle metruk binaları tespit ettik. Yaklaşık 80 adet bina idi geçen sene yıkımını gerçekleştirdik. Hakkımızda Çağlayan Park ihalesi ile ilgili olarak birtakım iddialar ortaya atılmış, bazı kişiler ihaleye sokulmadı mı? […]

Çay Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Atlı hakkındaki tüm iddialara içtenlikle cevap verdi.

 Başkan Atlı hakkındaki iddialar ile ilgili olarak şu ifadelere yer verdi;

“Öncelikle metruk binaları tespit ettik. Yaklaşık 80 adet bina idi geçen sene yıkımını gerçekleştirdik. Hakkımızda Çağlayan Park ihalesi ile ilgili olarak birtakım iddialar ortaya atılmış, bazı kişiler ihaleye sokulmadı mı? Yakınlarını ihaleye sokup düşük fiyata verdi mi? Gibi saçma düşünceler.

Elbet bu şekilde düşünenler olabilir. Cebine 1000 TL koyup ihaleden 10 dk. önce gelip ihaleyi almak var mı? Allah aşkına, yok bu yanlış. Şartnameye uyum yok, hazırlanan evraklar yok, yol geçen hanı gibi gelirsen, ihale komisyonu tarafından bu tatbiki reddedilir.

İhalelerin tamamını görüntülü ve ses kaydı alarak, kayıt altına aldık. Bu parktan belediyemiz 24 bin TL kira alıyordu, şu an 49 bin TL kira alıyoruz. Demek ki bizim dönemimizde biz belediyemizi bu konuda daha kar eden bir kuruma getirmişiz. Belediyemizin altında bulunan, Halk bankası kiracımız belediyeye 2000 TL ödüyordu, biz bunu 6000 TL yaptık. Belediyenin haklarını koruma noktasında çok titiz çalışıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM