Merkez İlçede ‘Karadeniz’ dönemi başladı

Merkez İlçede ‘Karadeniz’ dönemi başladı

Ak Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser 9 yıldan bu yana sürdürdüğü görevini genel merkez tarafından yeni merkez ilçe başkanı olarak görevlendirilen Ziya Coşkun Karadeniz’e devretti.

Korona virüs salgını nedeniyle kongrelerin ne zaman yapılacağı belli olmadığı için Ak Parti Genel Merkezi belirlenen isimleri atama yoluyla göreve getirme kararı almıştı.

Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığında da daha önce ismi belirlenen Ziya Coşkun Karadeniz’in ataması yapılarak göreve başladı.

Bir veda açıklaması yapan Merkez İlçe Eski Başkanı Bülent Eser, her zaman Cumhurbaşkanımızın ve Ak Partinin emrinde olduğunu söyledi

Eser yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi;
”Dokuz yıldan fazladır sürdürmüş olduğum Merkez İlçe Başkanlığı’nı 15 Mart 2020 günü 7.Olağan Kongremizle birlikte
yeni yönetime devir edecektim, ancak tün dünyada ve Türkiye’deki Corona virüs salgını nedeniyle kongremiz iptal edildi. Genel Merkezimizin kararı ile görev değişikliği atama ile gerçekleşecek olup bugün itibariyle yönetimimle birlikte Merkez İlçe Başkanlığı’nı bırakmış bulunmaktayım.
Dokuz yıllık bu süreçte; 4 genel seçim,2 mahalli idareler seçimi, 1 referandum, 2 ‘de cumhurbaşkanlığı seçimi geçirdik. Bu seçimlerin hepsinde de Merkez İlçe Teşkilatı olarak üzerimize düşeni alnımızın akıyla en iyi şekilde yaptığımıza inanıyorum.
Bu süreçte öncelikle beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan 9 yıldır beraber çalıştığım tüm Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyelerime, başta Sayın Bakanımız Milletvekilimiz Prof.Dr.Veysel Eroğlu olmak üzere, Milletvekillerimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’e, İl Başkanımız Hüseyin Sezen’e, İl Gençlik Kolları Başanımız Ethem Karahan’a, İl Kadın Kolları Başkanımız Ferda Ertürk’e, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e, İl Genel Meclisi Başkanımız Burhanettin Çoban’a ve dokuz yıl boyunca beraber görev yaptığımız tüm Milletvekili, Bakan yardımcısı ve İl başkanlarına, Kadın Kolları Başkanlarına, Gençlik Kolları başkanlarına, Belde, Mahalle, Köy başkanlarımıza ve yönetimlerine, Belediye Başkanlarımıza, sandıklarda görev almış tüm gönüldaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.
İnşallah bundan sonra da İNANDIĞIM BU YOLDA AK Parti’nin bir neferi olarak üzerime ne düşerse sizlerle birlikte sonuna kadar yürümeye devam edeceğim. Yeni Merkez İlçe Başkanımız Ziya Çoşkun KARADENİZ kardeşimin de her zaman yanında olduğumu belirtmek isterim ve başarılar dilerim.
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın dediği gibi ‘SİYASETİN TEK LİMANI AHLAKTIR’ düsturuyla Ak Parti’nin bir neferi olarak elimden geleni yapmaya çalıştım; ancak bu süreçte istemiyerek de olsa karşılıklı yanlış anlaşılmalar veya eksik iletişimden kaynaklı dava arkadaşlarımla gönül kırgınlıkları olmuş olabilir; bundan dolayı ben herkese hakkımı helal ediyorum ben de tüm dava arakdaşlarımdan haklarını helal etmelerini istiyorum.

ALLAH cc YAR ve YARDIMCIMIZ OLSUN…” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM