Mevsin Marketler Zinciri Afyonun Gururu

Mevsin Marketler Zinciri Afyonun Gururu

Mevsim Marketler onuncu şubesini açtı

Afyonkarahisar’ın yerel marketler zinciri Mevsim Marketler onuncu şubesini açtı.

Afyonkarahisar’da şube sayısını 10’a çıkaran Mevsim marketler, onuncu Şubesini Selçuklu Mahallesinde Mevsim Marketler Akarçay ismi ile müşterilerinin hizmetine sundu. Açılış 21 Şubat Cuma günü saat 14.30 da gerçekleştirildi.

Soğuk havaya rağmen vatandaşların açılışa ilgisi bir hayli yoğundu. Açılışta vatandaşlara pilav ve sucuk ikramı yapıldı. Mevsim Marketler zinciri genel koordinatörü Nail Demir konuyla ilgili olarak verdiği bilgilerde şu ifadeleri kullandı; Mevsim marketler zincirimize halka olarak, bir yenisini daha ekledik.

Bu gün açılışını yaptığımız mağazamız ise onuncu mağaza, tamamen yerel ve yerli olan marketler zincirimize vatandaşlarımızın ilgisi bir hayli yoğun. Toplamda bu mağazalarımızda çalışan sayımız ise 80 kişi Allah nasip ederse 2020 yılı sonuna kadar mağaza sayımızı 20 ye yükseltmeyi hedefliyoruz. Bu bizim en büyük hedeflerimiz arasında, “ucuzu ucuza değil kaliteyi ucuza veriyoruz” sloganımızla çıktığımız bu yolda çok şükür büyük bir başarı kaydettik. Afyonkarahisar halkına bizlere duyduğu ilgi ve güvenden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

Mevsim Marketler Ceosu Şükrü Yılmazaslan’da verdiği bilgilerde şu konulara değindi; “ Değerli kamuoyu Afyonkarahisar’da bu gün onuncu şubemizi açmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. İçerisinde bulunduğumuz bu yıl sonuna kadar Nail beyin de dediği gibi mağaza sayımızı yirmiye yükseltmeyi hedefliyoruz. Özellikle buradan sizler aracılığı ile Afyonkarahisar halkına gönülden ve yürekten teşekkür ediyorum.

Onların bize olan ilgisi ve güveni sayesinde yolumuza devam ediyoruz. Bizim derdimiz tamamen Afyonkarahisar ilimizde yaşayan halkımıza kaliteli ürünleri daha ucuza vermeyi kendimize düstur edindik. O nedenle bizler ucuzu ucuza değil kaliteyi ucuza sloganıyla yola çıktık. Bu hedef ve doğrultuda da yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Tek amacımız Afyonkarahisar halkının bize olan güvenini ve teveccühünü boşa çıkarmamaktır. Teşekkürlerimi iletir saygılar sunarım “ Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM