Sezen’den Vali Tutulmaz ve Türkeli’ye ziyaret

Sezen’den Vali Tutulmaz ve Türkeli’ye ziyaret

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Vali Mustafa Tutulmaz ile coronavirüs ile ilgili koordinasyon konusunda görüş alışverişinde bulundu. Sezen daha sonra Türkeli Gazetesini de ziyaret ederek imtiyaz sahibi Önder Artuk’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Vali Tutulmaz ile koordinasyon konusunda görüş alışverişinde bulundu

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, beraberinde İl Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu ile birlikte Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ve Türkeli Gazetesi imtiyaz sahibi Önder Artuk’u ziyaret etti. Başkan Sezen Vali Tutulmaz ile coronavirüs konusunda şehrimizdeki kurum ve kuruluşların koordinasyonu konusunda görüş alışverişinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette ortak çağrı ise vatandaşların tedbir almaları yönünde oldu.

“Yerel basın ulusal basının ana kaynağıdır”

Öte yandan İl Başkanı Sezen Türkeli Gazetesinin yeni imtiyaz sahibi Önder Artuk’u ziyaret etti. Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Sezen, Türkeli gazetesinin Afyonkarahisar’a büyük kazanımlar sağladığını söyledi. Yerel basının önemine vurgu yapan Sezen, “Bütün ulusal gazeteler ya da televizyonlar haberlerini yerelden alır. Bu minvalde yerel basın, ulusal basının ana kaynağıdır. Zira şehrimize büyük kazanımlar sağlayan demokrasimizin olmazsa olmazı yerel basınımız halkımızı bilgilendirme noktasında çok önemli görevler üstlenmektedir. Ülkemizin en köklü tarihine sahip olan Türkeli de kuruluşundan bugüne halkımıza bu güveni aşılamış ve halkımız da gereken karşılığını vermiştir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM