Sinanpaşa’ya dev yatırımlar arka arkaya

Sinanpaşa’ya dev yatırımlar arka arkaya

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ilçeye kazandırdığı dev yatırımlarla vatandaşın takdirini topluyor.

İlçede yapımına başlanan sanayi sitesi inşaatı hızla yükselirken, Güneş Enerji Sistemi ile Sinanpaşa Belediyesi’ne önemli derecede ekonomik katkı sağlanacak.

Yapılan hizmetlerle ilgili bilgi veren Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, İlçeyi bölgenin gözdesi haline getirmek için gece-gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Başkan Karaman şunları söyledi: Afyonkarahisar valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in koordinesinde İlçemiz Kaymakamlığı ve belediyemiz ortaklığında bayanlarımıza yönelik kadın kültür evi kuruyoruz. Bu projenin tamamlanması ile bayan kardeşlerimiz artık sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilecek. Bir çok imkandan ücretsiz yararlanabilecek.

Belediyemiz yatırımı olan Güneş enerji sistemi (GES) projemizde tüm hazırlıkları tamamladık ve zemin etüd çalışmalarına başladık. Belediyeimze önemli katma değer sağlayacak bu projemizle üke ekonomisine de katkı sağlayacağız.

Yeni sanayi dükkanlarımızın inşaatı hızla devam ediyor. İnşaallah kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız.

Sinanpaşa devlet hastanemiz Toplam 10000 metrekare kapali alanda,
Acil Servis,
Ameliyathane,
Doğumhane,
Yoğun Bakım,
Palyatif Bakım,
Hemodiyaliz Ünitesi ve
Yanık Ünitesinin oldugu toplam 50 yatakli, son teknoloji tibbi cihazlarin kullanildigi hastanemizin insaati hizla devam etmektedir. 2020 yili Ekim ayinda Sinanpasa’li hemsehrilerimize hizmet vermesi planlanmaktadir.

İlçemize kazandıracağımız TOKİ konutları içinde çalışmalarımız hızla sürüyor. İnşaallah yakında vatandaşlarımıza bununda müjdesini vereceğiz” diye konuştu…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM