TC’NİN ESETÇİLERİ İLE ESED BERABER OLUNCA

TC’NİN ESETÇİLERİ İLE ESED BERABER OLUNCA

“Türkiye terör örgütlerini desteklediği için Rusya ve Esed bizi vuruyor! Rusya teröristlerle mücadele ediyor!? Türkiye teröristleri destekliyor!” Bu sözleri Çanakkale Belediye Başkanı  Gökhan Ülgür söylüyor. Hemde ana muhalefet partili yani CHP li biri böyle konuşuyor böyle düşünüyor. Bunun gibi en az CHP içinde %40-50 civarı yönetici çıkar. Belkide daha fazlasıda  olabilir. Bu oranın iki katı gibi bir şey. Hiç abartmıyorum. Görünen köy kılavuz istemez. Çevrenize biraz baktığınız da CHP’ lilerin kahir ekseriyetinin sosyal medyadaki paylaşımları yorumları, kendi aralarındaki dedi-koduları yani konuşmaları hep bu mihvâlde seyreder.

Peki bu adamlara:

– Türkiye hangi terör örgütlerine destek oluyor? Diye sormuş olsanız.

-Cevabı ne olurdu?

Herhalde,

-ÖSO ve SMO(Suriye Milli Ordusu)  demeleri gerekir…

– Çünkü Türkiye’nin Türk askerinin yani Türk ordusunun sahada kullandığı, sahip olduğu  tek yabancı uyruklu silahlı güç bunlar! YPG ve Deaş gibi diğer silahlı  milislerle çok uğraştı ve halende hem bunlarla hemde diğer terör örgütleriyle en etkili şekilde Türkiye mücadele ediyor.

O zaman Rusyanin, Esed’in, İran’ın birde bizim CHP lilerin terör örgütü olarak gördüğü milis gücü Türkiye’nin her zaman yanında ve emrindeki  ÖSO’ dur. Eğer devletimiz Rusya, İran, Esed ve CHP lilerin dediğini doğru kabul edip; ÖSO ve diğer deyişle SMO  nu bunların önüne pay olarak atsa. Şöyle bir kenara çekilip hep beraber olanları seyredersek, bakarsak ne olur? Bir düşünün bakalım!..

Öyle aylarca yıllarca değil, en fazla bir haftada Rusya, İran, Esed bunları diri diri çipeçiy yer, yutar ve bitirir… Hemde  çoluk çocuk, kadın ihtiyar demeden yuzbinlerce hatta milyonlarca Suriyeli yi katlederler! Bütün dünya yani ABD ve Batı da bunları canlı yayından heyecanla, dikkatlice seyrederler.

Ondan sonra: Suriye tamamen ABD ve Rusya’nın eline geçer. Kendi silahlı güçlerine yani YPG, Esed ve İranlı milislere  binlerce tır silah takviyesi yapılır. Onlar en kısa zamanda eğitilir. Büyük bir güç haline geldikten sonra YPG Türkiye’nin doğu ve güneydoğu sunu Esed ise Rusya desteği ile Hatay’dan başlayıp Mersin e kadarki yerleri ister. Tabi içimizdeki solcular da bunlara sonuna kadar destek olur.

Ya Türkiyenin bundan sonraki hali: ABD’nin YPG- PKK terör örgütü var. Rusya’nın ise Rejim askerleri, Lübnandaki Hizbullah, Afganlı paralı milisleri var. Bunlarla büyük bir ihtimalle Türkiye’ye saldıracaklar.

Türkiye ise ÖSO VE SMO olmayınca bütün cephelerde kendi ordusuyla savaşmak zorunda kalacak! Allah korusun yüzlerce binlerce askerimizin canı yanacak belkide Şehit olacak. ABD, Rusya, İRAN ve Esed böyle olmasını istiyor! Ya bizim içimizdeki ESETÇİLER neyi istiyor?

Allah böyle bir şeyi hiç bir zaman göstermesin!

Sonuç olarak; Dış güçlerin ve içimizdeki onların destekcisi gafillerin hainlerin ittifakı ile

İçerden ve dışardan isyanlar başlatılıp Türkiye yı kaosa sürüklemek, sonrada iç savaş çıkarıp aynen Suriye misali paramparça  etmek . Amaç bu!

BUNLAR HEM ATATÜRK HEMDE TÜRK DÜŞMANIDIR

İşte CHP nin hali bu! Esetçi yani tamamen ülkesine, milletine yabancilaştırılmış bir zihniyet! Bunlarin en büyük hatalarıda kendi sapık düşüncelerine,  zihniyetlerine Atatürk’ ü alet etmeleridir!

Sizler, sizin  gibiler en çok Atatürk ilke ve inklaplarini yok ediyor, iğfal ediyorsunuz!!!

-Devletcilik , milliyetçilik, halkçılık anlayışınız bu mudur?!

Hani Devletçi, milliyetçi  idiniz ?

Niye Rusya’nın Esed’in tarafına geçiyorsunuz?

En başta bunlar şu halleriyle Atatürk’e karşı savaş halinde Ler! Onun bütün değerlerini yok ediyorlar!. . Yok sayıyor lar!

Asetçiden, İrancıdan, Rusçudan, Yunan çıdan asla Atatürkçü olamaz!

Bunlardan Türk ve Müslüman da olmaz…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM