AK Parti sağlık çalışanları için seferberlik başlattı

AK Parti sağlık çalışanları için seferberlik başlattı
Genel 3.08.2022 14:47:17 0

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, sağlık çalışanları için sevgi ve saygıyı esas alan bir kampanya başlattıklarını söyledi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, sağlıkta şiddetin önüne geçilmesi ve bu konuda Afyonkarahisan'ın örnek olması için çağrıda bulundu.

Başkan Uluçay beraberinde teşkilat mensupları ile birlikte Afyonkarahisar'daki hastanelerde sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Her bir sağlık çalışanı ile tek tek görüşen ve kırmızı gül takdim eden Uluçay talep ve önerilerini dinledi.

Uluçay, "İlimizin tek hematoloji hekiminin istifasına kadar giden süreçte yaşananlar, farklı mecraların tepkileri ve son dönemde ülkemizde sağlık çalışanlarına yönelik giderek artış gösteren şiddet ve bunların aldıkları eğitim ve ilmi veriler ışığında mesleğin gereklerini yerine getiren insanlar oldukları, hastalarımıza her durumda şifa vermeye çalıştıkları ve salgın döneminde bunu cansiperane bir şekilde gösterdikleri gerçeğiyle, 'Sağlık Çalışanlarımıza Sevgi ve Saygı Seferberliği' başlatıyoruz. Haydi Afyonkarahisar! Bütün Türkiye’ye örnek olalım" diye konuştu.

Haber Kaynak : BEYAZ BELGE
Cumartesi 32 ° / 17.9 °
Pazar 32.9 ° / 20.1 °
Pazartesi 29.2 ° / 16.8 °