DEVA Gençlik Kollarına Kahvecioğlu atandı

DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Gençlik Politikaları Başkanlığına Burak Kahvecioğlu atandı.
Genel 7.07.2022 09:03:01 0

DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Gençlik Politikaları Başkanlığına Burak Kahvecioğlu atandı.

 

Göreve atanan Kahvecioğlu’na başarılar dileyen DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık, "Türkiye'nin gençlere ihtiyacı olduğunu gençlerin de umutlarının Deva Partisinde filizlendiğini biliyoruz. Bizler bugün bu onurlu görevi yerine getirmek için Deva Partisinde siyaset yapıyoruz. Yarınlarımızın teminatı gençler için buradayız. Gençlerle birlikte çalışıyor, gençlerle birlikte mücadele veriyoruz. Verilen bu kararlı mücadelede Deva Kadrolarında gençlerin olması çalışmalarımızda daha da özverili olmamıza neden oluyor” dedi.

Gençlerin sessiz çığlıklarını duyduklarını dile getiren Başkan Daylık, gençlerin hayallerini gerçekleştirdiği ve özgür olduğu bir ülkeyi mutlaka inşa edeceklerini ifade etti.

Başkan Daylık, “İyi ki Deva Partisinde siyaset yapıyoruz dedirten siyasi bir oluşumun içindeyiz. Bizde bu sebeple ailelerimizin ve kültürümüzün, ahlaka ve değerlerimize önem veren şanlı geçmişimizin, bizlere emaneti gençlerimizle geleceğe umutla bakıyoruz. DEVA Partisi olarak, gençlerin sessiz çığlıklarını duyuyoruz. Gençlerin hayallerini gerçekleştirdiği ve özgür olduğu bir ülkeyi mutlaka inşa edeceğiz. Bu kapsamda, ülkemizde her alanda istihdam alanlarını arttıracağız. Eğitimde fırsat eşitliği sağlanarak gençlerin emeklerinin karşılığını aldığı bir sistem oluşturulmak için çalışacağız. Gençlerin hayallerinin gerçekleştirdiği ve özgür olduğu bir ülkeyi inşallah hep birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu.

DEVA Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atanan Burak Kahveci ise “Gençlere her zaman her koşulda yol arkadaşlığı yapan Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan liderliğinde kurulan DEVA partisinin bir üyesi olmaktan onur duyuyorum onun gibi gençlerin olduğu bir ortamda siyaset yaptığım için ayrıca mutluyum. Verilen bu göreve laik olmak için elimden gelen tüm gayreti göstereceğimden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Haber Kaynak : BEYAZ BELGE
Cumartesi 32 ° / 17.9 °
Pazar 32.9 ° / 20.1 °
Pazartesi 29.2 ° / 16.8 °