Emirdağ'da Millet Bahçesi Projesi Hayata Geçiyor

Emirdağ'da Millet Bahçesi Projesi Hayata Geçiyor
Genel 4.07.2022 12:45:12 0

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun yerel seçimler öncesi vadettiği vizyon projeler arasında yer alan Millet Bahçesi projesinin yapımı başladı.

Vatandaşların ailece gidip eğlenebilecekleri, piknik yapıp hoşça vakit geçirebilecekleri yaklaşık 300 bin metrekare alana inşa edilen Millet Bahçesi içerisinde birçok sosyal donatı alanı yer alacak.

Emirdağ'a yapılmış en modern ve en kapsamlı sosyal donatı alanı olan proje içerisinde; Millet Kıraathanesi, hobi bahçeleri, mescit, amfi, spor sahaları, piknik alanları, çocuk oyun alanları, kaykay - paten pisti, macera parkı, golf alanı, zipline gibi pek çok aktivite merkezi olacak.

Proje inşaat alanında incelemelerde bulunan Başkan Koyuncu, Emirdağ 'a büyük bir değer katacak ve vatandaşların nefes alacakları bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Başkan Koyuncu, “Halkımızın tüm kesimine hitap edecek olan Millet Bahçemizde vatandaşlarımız doğayla baş başa hoşça vakit geçirebilecek. Vadettiğimiz projelerden birisini daha hayata geçirecek olmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Bizlet vermiş olduğumuz sözleri seçim için değil, Emirdağ halkı hizmetlerin en güzeline layık olduğu için vermiştik. Ve bunun için de gece gündüz demeden çalışıp birbirinden değerli projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bölgenin en büyük Millet Bahçesi hayırlı olsun güzel şehrime, hayırlı olsun güzel hemşerilerime, hayırlı olsun” diye konuştu.

Haber Kaynak : BEYAZ BELGE
Cuma 28.5 ° / 15.3 °
Cumartesi 29.5 ° / 17.7 °
Pazar 31.2 ° / 18.2 °