Her kurban lösemili çocuklara can

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Eskişehir İl Koordinatörü Yelda İlker, “Her kurban bağışı lösemili çocuklara can olacak” dedi.
Genel 22.06.2022 18:46:07 0

 

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Eskişehir İl Koordinatörü Yelda İlker, “Her kurban bağışı lösemili çocuklara can olacak” dedi.  

 

 

Gün FM radyosunun konuğu olan İlker, kurban bayramında Lösev’eyapılacak her bir bağışın çok önem taşıdığına dikkat çekerek, vatandaşların bağışlarını en iyi şekilde değerlendirmek ve gerçek amacına ulaştırmak için çalıştıklarını dile getirdi.

 

İlker, “Bu yıl kurban bedeli 2800 Lira” diyen İlker, “15 yıldır LÖSEV, sizlerin vekaletini alarak hijyenik et entegre tesislerine gidiyor, noter, din görevlisi ve veteriner hekim huzurunda kurbanınızı kesiyor, hastalarımıza 12 ay taze et olarak dağıtıyoruz” diye konuştu.

 

“Kurban bağışlarınız LÖSEV’e”

 

Vatandaşlara kurban bağışlarını LÖSEV’e yapmaları çağrısında bulunan İlker, “Parasızlıktan tedavi olamayan lösemili çocuğa veya yoksun kanser hastasına bağışlarınızla nefes aldırmak, kanser hastasının ve ailesinin yüzünü güldürmek de en güzel ibadettir” dedi.

 

LÖSEV’in lösemi ve kanserli çocuklar ile bütün yetişkin kanser hastalarına LÖSANTE Hastanesi’nde ücretsiz tanı ve tedavi hizmeti sunduğunu söyleyen İlker, maddi ve sosyal yardımlar ile yanlarında olduklarını kaydetti.

Haber Kaynak : BEYAZ BELGE
Çarşamba 28.7 ° / 16.2 °
Perşembe 29.5 ° / 14.9 °
Cuma 29.1 ° / 15.9 °