Onların gülüşü dünyalara değer

Özel İnsanlar Derneği Afyonkarahisar Şube yönetimi Kurban Bayramı öncesi, engelli ve ihtiyaç sahibi çocukları sevindirmeye devam ediyor.
Genel 6.07.2022 20:28:03 0

Özel İnsanlar Derneği Afyonkarahisar Şube yönetimi Kurban Bayramı öncesi, engelli ve ihtiyaç sahibi çocukları sevindirmeye devam ediyor.

Yılın her günü engelli ve ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olduklarını dile getiren Özel İnsanlar Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Esra Işık, bayramların ayrı bir öneme sahip olduklarını söyledi.

Bayramların herkes için ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Başkan Esra Işık, “Dernek olarak hayırsever kardeşlerimizin destekleri ile Ramazan Bayramında olduğu gibi Kurban Bayramında da engelli ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kıyafet yardımı yapıyoruz. Bayramlıklarını alan çocukların yüzlerindeki o ifadeler inanın dünyalara değer. Bugün kadar 12 çocuğumuza bayramlıklarını teslim ettik. Hayırsever kardeşlerimizin destekleriyle kıyafet yardımına devam edeceğiz. Yardımlarını esirgemeyen tüm hayırsever kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu.

Özel İnsanlar Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Esra Işık, kıyafetlerin anlaşmalı bir mağazadan aldıklarını belirterek, 250 TL gibi bir fiyata çocukların bayramını bayram ettiklerini kaydetti.

Haber Kaynak : BEYAZ BELGE
Cumartesi 32 ° / 17.9 °
Pazar 32.9 ° / 20.1 °
Pazartesi 29.2 ° / 16.8 °